Intenet
Polsat Boxing Night 7Walkę można zobaczyć w usłudze Pay-per-view (PPV). Jest ona dostępna dla wszystkich naszych klientów posiadających dekoder TOYA. Usługa ta kosztuje jednorazowo 40 zł.


Były mistrz świata w wadze półciężkiej i junior ciężkiej Tomasz Adamek, skrzyżuje rękawice z australijskim królem nokautu, Solomonem Haumono. Tego wieczoru zobaczymy również byłego mistrza świata Krzysztofa „Główkę Głowackiego, byłego mistrza Europy kategorii junior ciężkiej Mateusza Masternaka, a swoje umiejętności zaprezentuje również świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka.


Karta walk:


Tomasz Adamek - Solomon Haumono

Krzysztof Głowacki - Hizni Altunkaya

Mateusz Masternak - Ismaił Siłłach

Maciej Sulęcki - Rocky Jerkić

Adam Balski - Łukasz Janik

Ewa Brodnicka - Marisol Reyes

Łukasz Wierzbicki - Robert Tlatlik

Norbert Dąbrowski - Robert Talarek
Nowa oferta telewizji cyfrowej
Uprzejmie informujemy, że jest już dostępna nowa oferta telewizji cyfrowej.


Ceny abonamentu zawierają już koszt dekodera HD! Koszt każdego następnego dekodera do kolejnego telewizora to 10 zł miesięcznie doliczone do abonamentu. Dekoder 3G - Pozwala na dostęp do bibliotek internetowych ipla, iplex, vod, tvn player i wielu innych w cenie abonamentu. Koszt takiego dekodera to + 10 zł miesięcznie do abonamentu.

W nowej ofercie mogą mieć Państwo już za 25 zł brutto miesięcznie ponad 50 programów wraz z dekoderem HD, który jest już wliczony w abonament !


Kliknij na obrazek, żeby powiększyć